Брендована продукція від компанії – один з найпопулярніших способів подбати про імідж компанії на ринку.

Бізнес сувеніри у Львові, а також промо подарунки з логотипом, фірмовою символікою і багато інших типів товарів, які Ви можете дешево купити за оптимальними цінами у  Admire Media, можуть брати активну участь в промо-акціях, великих рекламних кампаніях і корпоративних заходах. При цьому не тільки клієнти, але і партнери, співробітники компанії можуть отримати нехай невеликі, але завжди приємні презенти. Будь-яка акція буде виправдана, а витрачені кошти повернутися подвійно в найшвидшому часі.

Також ви можете замовити для своєї компанії цілу лінійку свого фірмового мерчу або сувенірки, докладніше про це тут:

Щоб залишатися на ринку і успішно розвивати компанію, необхідно створити впізнаваний і позитивно асоційований бренд. Рекламний мерч та промо сувеніри – один з найбільш часто використовуваних засобів для створення і зміцнення відносин між брендом і покупцем. Однак недостатньо подарувати покупцеві якусь дрібничку з логотипом компанії, щоб створити у нього теплі асоціації. Якщо подарунок не підійде, не сподобається або не знаходить застосування в повсякденному житті – він знайде місце в смітнику. З цієї причини вам слід подумати, що ви дасте і кому.

Символічні корпоративні подарунки

Це категорія подарунків, які дарують в особливих випадках. Найчастіше це Різдво, але це можуть бути і великі заходи, конференції, ярмарки. Мета такого подарунка – нагадати покупцеві про наявність бренду. Це можуть бути футболки, зав’язки, гуртки, невеликі прикраси, наклейки та інші предмети, розроблені спеціально для даного випадку.

Функціональна промо продукція

Як випливає з назви, це невеликі предмети, які можуть бути корисні одержувачу. Клієнти з радістю приймуть те, чим вони будуть користуватися щодня. Отже, маркетингова діяльність багатьох компаній в основному зосереджена на покупку цього типу товарів. У цю категорію може входити практично всі – від посуду, такий як кружки, до канцтоварів та дрібного офісного обладнання (ручки, записні книжки) до більш досконалих електронних пристроїв (комп’ютерні миші, зовнішні акумулятори, годинник). Вибираючи такі гаджети, варто звернути увагу на два аспекти: функціональність предмета в даній галузі та якість подарунка.

Замовити фірмове брендування

Дарувати покупцеві брендові речі, які він не буде використовувати, – не найкраща ідея. Ми вибираємо гаджети, в залежності від цільової галузі. Наприклад, якщо наша мета – компанії, що спеціалізуються на продажах, а їх співробітники часто використовують телефони та інші портативні пристрої, пауербенк, безумовно, буде дуже корисним гаджетом. Завдання забрендованого рекламного продукту – встановити зв’язок з покупцем і створити позитивні асоціації. Цього ефекту важко досягти, якщо подарований подарунок неякісний, не виконує своє завдання належним чином і ламається. Це може дуже негативно вплинути на наш загальний імідж. Адже предмет буде в сміттєвому кошику, а разом з ним і наші шанси утримати клієнта. Тому набагато краще інвестувати в якісні продукти і чекати повернення цих вкладень, ніж збирати і втрачати престиж в галузі, самостійно купуючи несерйозні гаджети.

Розробка та продаж сувенірної продукції та мерчу оптом та в роздріб – це професійна діяльність нашої компанії, більшість клієнтів задоволені нашими товарами і послугами, а ще частіше звертаються до нас повторно на постійній основі. Ми завжди раді новим клієнтам і готові проконсультувати їх з будь-яких питань, що цікавлять.