В нас ви можете замовити послуги друкарні, а саме друк та дизайн поліграфії та рекламної продукції.

Для звичайних користувачів друк – це коли даєш флешку з якимось файлом спеціалісту, і тобі за декілька хвилин віддають вже готові надруковані матеріали. Насправді все трохи складніше, ніж здається на перший погляд.  На якість друку, передачу кольору, рівномірність складних переходів та тонких ліній впливає багато факторів.  В першу чергу, звичайно,  якість устаткування.  Наші друкарські машини регулярно проходять калібрування за спеціальними шкалами і повне сервісне обслуговування.

Для кожного замовника ми обираємо коректний спосіб друку. Для більших тиражів зазвичай використовують офсетний друк, для менших – лазерний. Цифровий лазерний друк – це електрофотографічне формування зображень, як в копіювальних апаратах, з комп’ютерним управлінням друкованими пристроями. Коли документ відправляється на друк, лазерний промінь заряджає друкуючий барабан, впливаючи на фоторецептори барабана статичним зарядом. Ділянки, які заряджені, притягують частинки тонера і зображення переноситься на папір. Зображення, засноване на тонері, нагрівається і наплавляється на папір.

Друк поліграфії

Дехто каже, що листівки, брошури, банери все далі відходять у минуле і витісняються цифровими технологіями. Але наші сучасні друкарні не стоять на місці, а йдуть в ногу з часом. Тиражування візиток, бланків та інших елементів фірмового стилю відбувається технологічними і оригінальними способами, дозволяючи підприємцю вигідно виділятися на тлі конкурентів і впевнено себе почувати в бізнес середовищі.

Нижче перелік послуг, котрі доступні для замовлення:

Дизайн поліграфічної рекламної продукції

Власний унікальний дизайн вигідно виділяє компанію над конкурентами, підвищуючи успішність самого підприємства. Ще кілька років тому ніхто не міг уявити, що друк буде вестися найнесподіванішими матеріалами: прозорими лаками, фарбами, силіконом або металевим напиленням. І все це на брошурах, візитках, буклетах, і іншої поліграфії.

Ми готові виконати дизайн рекламної продукції та підготувати макети для друку.