В нас ви можете замовити послуги друкарні, а саме друк та дизайн поліграфії та рекламної продукції.

Для більших тиражів зазвичай використовують офсетний друк, для менших – лазерний. Цифровий лазерний друк – це електрофотографічне формування зображень, як в копіювальних апаратах, з комп’ютерним управлінням друкованими пристроями. Коли документ відправляється на друк, лазерний промінь заряджає друкуючий барабан, впливаючи на фоторецептори барабана статичним зарядом. Ділянки, які заряджені, притягують частинки тонера і зображення переноситься на папір. Зображення, засноване на тонері, нагрівається і наплавляється на папір.

Друк поліграфії

Дехто каже, що листівки, брошури, банери все далі відходять у минуле і витісняються цифровими технологіями. Але наші сучасні друкарні не стоять на місці, а йдуть в ногу з часом. Тиражування візиток, бланків та інших елементів фірмового стилю відбувається технологічними і оригінальними способами, дозволяючи підприємцю вигідно виділятися на тлі конкурентів і впевнено себе почувати в бізнес середовищі.

Нижче перелік послуг, котрі доступні для замовлення:

Дизайн поліграфічної рекламної продукції

Власний унікальний дизайн вигідно виділяє компанію над конкурентами, підвищуючи успішність самого підприємства. Ще кілька років тому ніхто не міг уявити, що друк буде вестися найнесподіванішими матеріалами: прозорими лаками, фарбами, силіконом або металевим напиленням. І все це на брошурах, візитках, буклетах, і іншої поліграфії.

Ми готові виконати дизайн рекламної продукції та підготувати макети для друку.