Ми пропонуємо широкоформатний друк на банерній сітці, самоклеючій плівці, банерній тканині, постерному папері, полотні найвищої якості за доступними цінами.

Широкоформатний друк пропонує широкі можливості для будь-кого, хто хоче скласти незабутнє враження про себе за допомогою реклами. У постійній боротьбі за клієнта рекламні технології швидко і прогресивно розвиваються. Для виготовлення нашої продукції ми використовуємо найсучасніше обладнання, матеріали та технології. Великий парк різноманітних принтерів дозволяє на високому рівні реалізувати практично будь-яку задумку дизайнерів і розробників реклами.

Широкоформатний друк банера і його застосування в рекламі

Незважаючи на глобальне охоплення маркетингової сфери інтернетом і телебаченням, просування різних товарів і послуг за допомогою банерів, білбордів не втрачає своєї популярності.

Основний плюс такої реклами – це охоплення величезної аудиторії людей, які в подальшому можуть стати потенційними клієнтами компанії, що розмістила яскраву вивіску, плакат або сітілайт.

Особливості формату друку на великих площах

Свою назву широкоформатний друк отримав завдяки тому, що розміщується на нестандартних за величиною площах, об’єктах і матеріалах. Він займає особливе місце серед інших способів розміщення реклами, оскільки встановити об’єкти можна де завгодно: на даху будинків, будівель, на стінах, фасадах, уздовж доріг на білбордах, мостах. Крім зовнішнього застосування, його використовують також в приміщеннях – це інтер’єрні вивіски, які особливо популярні в торгових центрах, в підземних переходах, на станціях в метро. Від місця використання (вуличний простір або приміщення) залежить вибір матеріалу, з якого і буде виготовлений принт.

Друк на тканині, папері, плівці, наклейок

Широкоформатний друк у Львові в нашій компанії представлений ​​використанням різних видів матеріалів:

  • тканина (банерна);
  • плівка (матова / глянцева);
  • папір;
  • спеціальна плівка, яка використовується для скла автомобілів – сітка;

Так як білборди і вивіски, розміщені на вулиці, піддаються постійним змінам середовища – негоді або сонцю, для їх виготовлення краще використовувати тканину і плівку. Вони прослужать довше і їх легко замінити. Перед нанесенням фарби для створення малюнка відбувається затвердження макету, узгодженого з замовником.

Чому варто замовити широкоформатний друк

Якість виконання роботи, в першу чергу, обумовлена кваліфікацією і професіоналізмом фахівців. Наші майстри мають досвід друку різноманітних розмірів і форм, використовуючи новітні технології та можливості сучасних “широких” принтерів. Дуже важлива якість фарби, від якої залежить яскравість і точність передачі колірної гами. Ми віддаємо перевагу тільки кращим виробникам.

Ціна широкоформатного друку залежить від того, які будуть використовуватися матеріали: для зовнішнього оформлення потрібно більш щільну сировину, вартість якої вища, ніж менш міцного для внутрішнього. Крім цього, у вартість може включатися також установка і подальше обслуговування.