Незважаючи на те, що існує безліч різновидів платформ для розміщення реклами, маса варіантів друкованих рекламних матеріалів та способів їх розповсюдження, головною та першочерговою площиною рекламної діяльності зараз став інтернет. Саме на сайтах, у соціальних мережах та інтернет-магазинах переважна більшість клієнтів шукають потрібний товар, необхідну інформацію чи кваліфікованого фахівця. Саме через інтернет йде від 75 до 90% інформаційного потоку. Тому закономірно, що зазвичай усі фірми розпочинають рекламні кампанії саме з розробки маркетингової стратегії для інтернет-ресурсів. Інтернет маркетинг – комплекс реклами в Інтернеті.

Пропонуємо вам повний цикл інтернет послуг під ключ:

  1. Розробка і створення сайту – візитки
  2. Підтримка
  3. Просування
  4. Розвиток соцмереж

При запуску будь-якого бізнесу важливо розуміти які потреби закриє товар, що купується клієнтом. У цьому може допомогти аналіз пошукових систем за ключовими словами. А знайти всі категорії людей можна знайти саме в соціальних мережах або пошуку Гугл, тут найпростіше починати просування товару або послуг.

Наші послуги реклами в Інтернеті:

Тобто, ми займаємося не лише побудовою початкової стратегії та втіленням маркетингової кампанії, а й супроводженням. Це означає, що протягом зазначеного замовником періоду наша команда фахівців контролює налаштування та вносить необхідні коригування у роботу рекламних кабінетів, платформ та сайтів. І все це у сукупності приносить вражаючі результати та однозначно сприяє розширенню клієнтської бази.