В умовах сьогодення кожна прибуткова організація для залучення широкої аудиторії має свою власну інформаційну інтернет-платформу. Зазвичай це – сайт, який є обличчям компанії у мережі. Проте для його коректного та ефективного функціонування замало просто зробити його крутим та мегасучасним. Потрібно постійно його оптимізовувати та підлаштовувати під пошукові запити користувачів. Що ж це означає?

Пошукова оптимізація сайту або ж SEO — процес коригування HTML-коду, текстового наповнення, структури сайту, контроль зовнішніх чинників для відповідності вимогам алгоритму пошукових систем, з метою підняття позиції сайту в результатах пошуку в цих системах за певними запитами користувачів.

Вся ця робота розподіляється на 2 категорії: внутрішня та зовнішня оптимізація. Як логічно видно з назви, внутрішня оптимізація – це робота безпосередньо з наповненням сайту, його технічним вдосконаленням, покращенням структури та ін. Ну а зовнішня оптимізація – це нарощування кількості посилань на свій сайт зі сторонніх ресурсів. Для цього зазвичай використовується підвищена активність на сайті, постійна публікація актуального контенту та ін. Окрім цього, у загальний процес оптимізації сайту входить його конкурентний аналіз, який дозволяє виявити недоліки та недосконалості ресурсу. Всім цим і займається наша команда.

Вартість

Просування сайтів – SEO – від 150$ в міс.