SMM — комплекс заходів щодо використання соціальних медіа як каналів для просування компаній та вирішення інших бізнес-завдань.

Вартість просування в соціальних мережах – SMM:

Базовий пакет – 100$ / місяць

Що включає пакет:
10 постів
+100 підписників
+100 лайків

Замовити рекламу в Instagram

З моменту створення Instagram, соціальної мережі для обміну фотографіями і відео, в 2010 році до неї підключилися люди з усього світу.

Станом на 2020 рік у платформи близько 1 мільярда активних користувачів на місяць. Instagram підійде для будь-якого часу і кожного дня. Людям подобається грам (як його зазвичай називають), і вони прокручують стрічку майже двічі за годину.

Що б бути популярним, і отримувати дохід необхідно розкрутити свою сторінку, і отримати десятки тисяч підписників. Для розвитку і збільшення популярності можна скористатися нашими послугами, що дозволять недорого придбати необхідну кількість фоловерів.

Однак, якщо вам коли-небудь доводилося вести обліковий запис в Instagram для бренду, можливо, ви знайомі з труднощами і проблемами, з якими можна зіткнутися при створенні високоякісного і актуального контенту. Тому послуга ведення вашої сторінки також є досить актуальною.

Замовити рекламу в Facebook

Facebook — найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. 30 червня 2017 року кількість користувачів досягла 2 млрд осіб у всьому світі, в Україні 10 млн осіб.