Шлях Вашої компанії на у інтернет-мережі лише починається, і Ви не знаєте, як правильно підступитися до цього процесу? Команда Admire Media пропонує створення ефективного сайту. Адже набагато простіше одразу довіритися професіоналам, які зможуть дати коректний та дієвий старт Вашій сторінці, аніж намагатися зробити це самостійно, а потім переробляти та вдосконалювати. Адже для швидкої розкрутки та досягнення успіху у функціонуванні сайту потрібно добре розуміти алгоритми роботи інтернет-платформ у просторах мережі.

Сайти – візитки

Для більшості бізнесів і стартапів, які тільки розпочинають свою діяльність, сайт – візитка це саме те, що потрібно. Його можна розробити доволі швидко, а короткі терміни створення сайту можуть відігравати важливу роль при виборі його наповнення.

Більшість наших клієнтів обирають замовлення сайту – візитки для початку своєї діяльності. Ми виконуємо це завдання під ключ: додаємо логотипи, індивідуалізований дизайн, наповнюємо сторінки, створюємо необхідні форми контактів та галереї.

Підтримка, обслуговування, просування

В подальшому при бажанні клієнта займаємось повною підтримкою та розкруткою.  Бо мало просто ефектно заявити про себе. Для постійного нарощування популярності, клікабельності та ефективності сайту за ним треба постійно стежити, оновлювати актуальну інформацію, додавати популярні пошукові запити і т.ін. Лише у такому випадку він і справді приноситиме результати.

Вартість розробки сайту

Розробка та створення сайту візитки – від 200$

Інтернет магазини та інші типи сайтів підвищеної складності – від 1000$

Обслуговування та підтримка сайтів включає в себе реєстрацію та контроль домена, хостинг сайту, базове адміністрування – від 200$ в рік