Контекстна реклама – один з найбільш продуктивних видів онлайн-просування, за яким рекламне оголошення у мережі показується залежно від контенту сторінки або запиту, який було введено у пошуковий рядок. Такий собі “детектор зацікавленості” , що демонструє  рекламу тим  користувачам, які у пошуковий рядок вводять запити, схожі на інформацію з оголошення, що просувається. Кожен користувач бачить десятки таких оголошень щодня.

Найчастіше контекстна реклама з’являється на сторінках пошуку Google та в мережі партнерських сайтів, у стрічці соціальних мереж, посеред відеороликів чи то у мобільних додатках, іграх та ін. Формуються такі оголошення якомога яскравіше та незвичайне, аби зачепити увагу глядача у перші ж секунди. Робочі рекламні макети зазвичай генерують у форматі відео, але більш  дієвими та ефективними вважаються статичні графічно-текстові зображення.

У нашій компанії можна замовити розміщення контекстної реклами на всіх відомих інтернет-платформах.З нашою допомогою Ви  швидко отримаєте нових клієнтів. за допомогою контекстної реклами. Збільшимо ваші продажі і приведемо нових клієнтів уже в перший тиждень запуску реклами.

Вартість

Контекстна реклама – від 20% від бюджету РК, але не менше 100$