Листівка – це неперіодичне друковане видання, обсяг якого становить не більше двох сторінок. Отже, це запечатаний лист будь-якого формату без додавань (фальців). Флаєр – це по суті теж листівка, але меншого формату. Зазвичай термін «листівка» застосовується для форматів А5 і більш (А4, А3, 200х200 мм і ін.), А «флаєр» – для менших форматів (А7, А6, 100х210 та ін.)

Замовити друк листівок і флаєрів

Призначення листівок може бути найрізноманітнішим, немає сенсу зупинятися на цьому питанні, так як, прийшовши в друкарню для замовлення листівок, людина зазвичай знає, для чого вони потрібні і де будуть використовуватися. Інша справа – якими можуть бути листівки і скільки буде коштувати той чи інший варіант? При виборі параметрів для замовлення листівок дешево або флаєрів зазвичай перед замовником стоять наступні питання:

  • На якому папері друкувати?
  • Яким форматом друкувати?
  • Яка кольоровість (скільки кольорів)?
  • Як її оформити, щоб Ваші листівка / флаєр були крутіші від всіх інших?
  • Що таке збірний тираж листівок?

Наші експерти знають відповіді на ці всі питання.

Розповсюдження і роздача флаєрів промоутерами

Розповсюдження і роздача флаєрів промоутерами – найпростіший спосіб донести до потенційних споживачів потрібну інформацію, так би мовити “достукатися” до них. Існує декілька способів розповсюдження цього різновиду реклами серед людей. Це може бути локальна безадресна роздача у місцях великого скупчення народу, або ж розповсюдження по поштових скриньках, по авто під двірник вітрового скла, чи, навіть, адресне розвішування на ручки вхідних дверей. Останній спосіб гарантовано приверне увагу людини, адже потрапити додому, не відкривши дверей, просто неможливо.

Надаємо послуги з роздачі флаєрів та листівок по Львову, за обраним Вами способом (роздача на вулицях, по авто під двірник вітрового скла, по поштовим скринькам) та локалізацією.