Як відомо,  людину зустрічають по зовнішньому вигляду. Для фірм і компаній це правило також актуальне. Проте функції “одягу” виконують дизайн фірмових інформаційних документів та рекламної продукції- буклетів, каталогів та проспектів. Їх правильне оформлення – це грамотне поєднання візуальної та текстових складових, які у сукупності виконують мету, для якої їх створено. В першу чергу  – привернення уваги потенційних клієнтів чи споживачів, а також створення іміджу компанії та засіб зміцнення позицій бренду на ринку.

Замовити рекламні буклети

Друк буклетів – це послуга, що отримала широке поширення, так як буклети допомагають візуалізувати думки потенційних клієнтів через розкриття переваг компанії. Цей виріб багатобарвний і друкується на одному аркуші. Щоб буклет вирішив ваші маркетингові завдання, варто замовляти дизайн і друк буклетів в професіоналів, які продумають макет, який підштовхує до покупки.

Замовити рекламні каталоги

Каталог – це багатосторінкове друковане видання, яке представляє нові види послуг і товарів компанії. Цей вид друкованої продукції необхідний для проведення виставок, презентацій і переговорів. Він допоможе вам розгорнуто представити клієнтам свою діяльність.

Каталоги зручні для ознайомлення, тому що інформація в них представлена логічно, має чітку структуру, описує зовнішній вигляд, характеристики і вартість.

Замовити рекламні проспекти

Проспект — довідкове видання рекламного характеру або торговий каталог з описом товарів і умов їх придбання.

Розробка дизайну та друк каталогів, буклетів, проспектів

Спеціалісти нашої компанії завжди готові розробити ваш унікальний дизайн рекламних матеріалів, а також у стислі терміни здійснити їх друк та доставку.