У вас є курси або навчання? Або у вас є потреба привітати когось стильно? Чи запросити на подію або весілля? Надрукувавши сертифікати, відзнаки, дипломи, відкритки, запрошення свого власного стилю, брендовані вашим фірмовим логотипом, ви завжди зможете виділити себе і вашу компанію серед інших.

Квитки

Якщо виріб виглядає стильно і привертає увагу, клієнти неодмінно оцінять його по достоїнству. Саме з цієї причини якісний друк квитків на заходи є настільки важливим моментом.
Зрозуміло, такий корінець в першу чергу виконує свою пряму функцію, тобто використовується для пропуску відвідувачів в зал. Тому необхідні відомості: час, місце проведення заходу, прізвища та імена запрошених, якщо це можливо – все вказується великими символами, часто навіть при використанні кольорового друку. Однак такий квиток має й іншу мету: привернути відвідувачів, переконати їх в тому, що вони не даремно витратять час. Тому друк квитків на концерт, вечірку, промо-акцію – важливе завдання, яке слід доручити тільки професіоналові. Онлайн-друкарня Admire Media впорається з цим завданням якнайкраще.