У вас є курси або навчання? Або у вас є потреба привітати когось стильно? Чи запросити на подію або весілля? Надрукувавши сертифікати, відзнаки, дипломи, відкритки, запрошення свого власного стилю, брендовані вашим фірмовим логотипом, ви завжди зможете виділити себе і вашу компанію серед інших.

Замовити друк сертифікатів, відзнак, та дипломів

Сертифікати, відзнаки, та дипломи набули особливо широкої популярності серед майстрів beauty-бізнесу,  сфери обслуговування та навчальних центрів. Адже сертифікат на будь-яку послугу – це, в першу чергу, спосіб розширення клієнтської бази та отримання лояльності від своїх постійних клієнтів. І вже потім – корисний подарунок. Відзнаки та дипломи – найкращий спосіб підведення підсумків роботи, навчання чи підвищення кваліфікації.  Тож цей вид друкованих матеріалів вигідний та необхідний в основному для навчальних курсів, організацій та конкурсів.

Замовити друк запрошень на весілля та дні народження

Запрошення на весілля та дні народження взагалі окремий вид мистецтва.  Навіть важко сказати, коли виникла традиція створювати надзвичайно гарні та унікальні запрошення. Проте більшість людей свято її дотримується. І зараз запрошення на такі важливі та знакові заходи,  як весілля, ювілей чи навіть просто день народження роблять креативними і незвичайними. Часто вони стають відображенням атмосфери майбутнього свята. І тому наша компанія залучає своїх найкращий дизайнерів для створення саме такого запрошення,  яке буде підходити саме для Вашого свята!

Замовити друк фірмових корпоративних відкриток та вітальних листівок

Фірмові корпоративні відкритки та вітальні листівки – один з розповсюджених способів підкреслити рівень та статус компанії. Яскраві, оригінальні привітання зі святами колективу чи клієнтів за допомогою брендованих листівок, стануть черговим кроком у завоюванні лояльності,  довіри та прихильності до Вашої організації.  Така увага до деталей завжди приємна людям, тому  спонукає їх до взаємного ставлення. Таким чином проявлена турбота грає на користь іміджу будь-якої фірми, компанії чи підприємства. А ми з легкістю допоможемо Вам з розробкою та друком кожного виду фірмової канцелярії.

 

Друк квитків

Якщо виріб виглядає стильно і привертає увагу, клієнти неодмінно оцінять його по достоїнству. Саме з цієї причини якісний друк квитків на заходи є настільки важливим моментом. Зрозуміло, такий корінець в першу чергу виконує свою пряму функцію, тобто використовується для пропуску відвідувачів в зал. Тому необхідні відомості: час, місце проведення заходу, прізвища та імена запрошених, якщо це можливо – все вказується великими символами, часто навіть при використанні кольорового друку. Однак такий квиток має й іншу мету: привернути відвідувачів, переконати їх в тому, що вони не даремно витратять час. Тому друк квитків на концерт, вечірку, промо-акцію – важливе завдання, яке слід доручити тільки професіоналові. Онлайн-друкарня Admire Media впорається з цим завданням якнайкраще.