Для просування товарів і послуг використовуються різноманітні інструменти. Одним з найбільш ефективних і популярних є реклама. Для трансляції рекламної інформації обираються різні методи, наприклад, активно використовується широкоформатний друк.

Рекламні банери

Друк рекламних банерів – один з найбільш доступних способів отримати якісну зовнішню рекламу. Створюються банери методом широкоформатного друку на спеціальних основах, завдяки чому їх відрізняє ряд переваг:

  • необмежений вибір форматів;
  • широкий вибір кольорів і відтінків;
  • надійність;
  • простий монтаж і демонтаж;
  • цінова доступність.

Банерна реклама завжди сприймається з відстані в кілька метрів, тому ви отримуєте якісну картинку вже при розширенні 360 точок на 1 дюйм. У нашій компанії Ви можете замовити друк та розміщення банерів у Львові. У процесі роботи ми враховуємо усі технічні деталі, а також графічні нюанси. Адже за результатами опитувань на вивчення банеру людина приділяє не більше 1-2 хвилин. Отже важливо розуміти, що “зачепити” увагу потенційного споживача потрібно у перші ж секунди, і тоді ж донести ключову інформацію: “Що? Коли? навіщо?”. Тому професійний дизайн – обов’язкова складова ефективного банеру.

Рекламні плакати

Існує експертна думка про те, що результат від найякісніших флаєрів і листівок, наприклад, далеко не завжди відповідає очікуванням. По-перше, відзначено, що листівки дають менший ступінь впливу на потенційних клієнтів, по-друге, охоплюють мінімальну аудиторію. Плакати, в свою чергу, це спеціально розроблений дизайн. Реклама виходить яскравою, чіткою, точною і помітною. Вона надає особливе візуальне вплив на людину, має ефект запам’ятовування.

Очевидно, що широкоформатний друк допоможе вам надати своїм товарам і послугам впізнаваність, тому замовлення плакатів незмінно викликає великий інтерес у рекламодавців.