Візитні картки – це особистий рекламний щит кожного. Це вся необхідна контактна інформація про компанію або людину, яка її представляє. У нашій країні складно уявити людину на переговорах без візитки. Це невід’ємний атрибут ділового етикету. Обмін візитками – це перший крок до переговорів і подальшої співпраці.

Візитки мають стандартний розмір 50х90мм, але в окремих випадках використовують розмір пластикових карт (85х55мм), а також нестандартні розміри: квадратної, прямокутної чи інших форм.

Друк та виготовлення візиток у Львові

Картки бувають трьох видів: ділові, корпоративні й особисті. Відповідно до якості матеріалів вони можуть бути дизайнерські.

Ділові візитки надають партнерам компанії інформацію про власника. На ній обов’язково вказується ім’я, посаду, назву компанії та контактна інформація. Друк візиток такого типу відбувається в фірмовому стилі компанії або відділу компанії.

Корпоративні візитівки в Україні включають назву компанії, контактні дані та перелік послуг, що надаються. Наприклад, служба таксі, доставка товарів у Львові, тощо. Особисті контактні дані в корпоративних макетах не вказуються. Виготовлення візитних карток такого типу є відмінним рекламним засобом, адже вони виконуються в фірмовому стилі компанії і тут обов’язково присутній логотип фірми чи компанії.

Особиста візитова карта – це особиста інформація про власника. Ім’я, номер телефону, адресу електронної пошти і так далі на розсуд власника. Друк бізнес карток з особистою інформацією зазвичай проводиться у вільному стилі, який побажає замовник, і не містить посади та назви компанії, в якій він працює.

Способи виготовлення візитних карток

Від того чи іншого способу виготовлення візитівки у друкарні, залежить як вона буде представляти свого власника. Візитки можуть бути об’ємними або плоскими, простими або вишуканими, солідними або витонченими, тощо. Ось деякі види друку та дизайну макета:

  • Найпоширеніший спосіб – це цифровий друк. Особливість цього способу друку в економії часу, адже файл друкується напряму з комп’ютера чи онлайну і дозволяє зберегти яскравість кольорів. Недолік такого способу виготовлення карток – це можлива нерівність в друкуванні, особливо якщо друк відбувається на фактурному папері. Тираж від 100 штук.
  • Офсетний друк є прямо протилежним способом: процедура в шість етапів є найбільш якісним способом друку візитної картки, що і є її основною перевагою. Якість готового продукту буде на вищому рівні. Не дорогий спосіб друку, тираж від 1000 штук.
  • Тиснення – це нанесення зображення способом тиску. Головну роль тут відіграє кліше, за допомогою якого і відбувається виготовлення візитки, яке виробляється з металу або полімеру. Тиснення роблять або за допомогою холодного кліше, або ж нагрівають його до необхідної температури.
  • Фольгування – це альтернатива розігрітому тисненню. Фольга наноситься на зображення за допомогою лазерного принтера. Перевага цього способу в тому, що на зворотному боці картки не залишається слідів кліше, недолік – невеликий вибір паперу і складності в суміщенні кольорів.
  • І останній популярний спосіб виготовлення візиток – шовкографія. Такий спосіб підходить для виготовлення представницьких карток невеликими партіями. Друк такого типу здійснюється практично на будь-якому матеріалі: папір, тканина, пластик, скло, тощо, що і є головною перевагою цього способу. Недолік – висока ціна і обмеження при виборі макету. Можливо виготовити від 50-100 штук.

Який би спосіб дизайну і друку не вибрав клієнт, головне, щоб візитка представила його достойно. А ми допоможемо швидко і дешево реалізувати Ваші ідеї або запропонуємо вирішення тих чи інших задач.

Онлайн замовлення візиток

Відтепер терміново замовити візитки стало ще простіше скориставшись онлайн формою замовлення. Окрім цього Ви можете обрати один із шаблонів візитки в конструкторі візиток – це ще один із способів зробити власний дизайн та зекономити кошти на розробці дизайну. Замовити візитки онлайн дуже просто – натисніть один із варіантів – замовити дизайн та друк візиток, відправити свій макет, обрати готовий шаблон. Оберіть варіант в залежності від того чи є у Вас готовий макет, Ви хочете обрати макет із шаблонів, чи ми можемо розробити Вам унікальний макет з найрізноманітнішими Вашими побажаннями за однією з найнижчих цін на ринку. В залежності від того який варіант Ви вибрали, наша агенція допоможе Вам швидко здійснити замовлення.

Конструктор візиток

Три фактори, які виникають при виготовлені – це якість, швидкість та ціна. Ми, Admire, пропонуємо оптимальний по терміну друк, високу якість за помірною ціною. Перш за все онлайн замовлення зроблено для швидкого або термінового замовлення стандартних візиток розміром 50×90 мм, з повноколірним двостороннім друком 4+4 кольори, папір 350 г/м2 та одностороння глянцева ламінація. Як додаткові опція можна замовити візитки з двосторонньою глянцевою та двосторонньою матовою ламінацією, також можна зробити візитки 50×90 мм з заокругленими кутами та ін.

Візитки Львів та їх доставка

Вже при замовленні онлайн включена вартість доставки у м. Львів – у центр, на Сихів, Володимира Великого, Чорновола, Зелена, Навроцького та будь-які інші адреси. А також ми можемо здійснити доставку в будь-який регіон України одним із перевізників (Нова Пошта, УкрПошта, тощо). Не залежно де Ви живете, ми працюємо зі всіма містами, в т.ч. Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Вінниця, Житомир, Черкаси, Полтава, Дніпро, Одеса, Херсон, Миколаїв, Харків, Суми, Запоріжжя, Маріуполь та ін. Завдяки розміщенню у Львові, замовити візитки онлайн з доставкою можна по містах західного регіону, в т.ч. Стрий, Червоноград, Радехів, Ново-Яворівськ, Трускавець, Дрогобич, Самбір, тощо. Вартість доставки оплачується відповідно до тарифів перевізника одержувачем.