Коли ви працюєте з клієнтами, вам часто необхідно буде передавати їм документи А4 або інших форматів. Чому б це не зробити за допомогою папки для документів з логотипом вашої компанії! Також можна підготувати і фірмові обкладинки.

Фірмові папки та обкладинки

У діловому світі фірмові папки та обкладинки – невід’ємна частина іміджу компанії. Вони є повсякденним атрибутом, помічником у діловодстві, яскравим штрихом на засіданнях і переговорах, та додатковим засобом реклами фірми. Тому друк цих канцелярських одиниць – одна з найбільш розповсюджених типографських послуг для великих солідних організацій, які ретельно стежать за “обличчям” своєї компанії та піклуються про враження, яке вони справляють на своє оточення.

Брендовані календарі з логотипом

Окрім цього щороку виникає потреба і в новому брендованому календарі, який можна використовувати не лише в своїй компанії, а і дарувати їх клієнтам. Це оригінальний та практичний спосіб виділитися серед маси конкурентів, чергова можливість довести свою корисність. За допомогою саме таких деталей, як календар, Ви проявляєте турботу про клієнтів чи співробітників, партнерів чи просто друзів. Без календаря складно обійтися на роботі і вдома, важко виокремити важливі дати, чи спланувати дії. Людина відчуває свою важливість, їй приємно отримати ексклюзивний та корисний подарунок, і як наслідок – проявляє прихильність до компанії. Тому замовити брендовані календарі з логотипом – вдалий маркетинговий хід.