Всі нові рекламні конструкції у Львові потребують затвердження у ЛМР, що потребує часу та підготовки значної кількості документів.

Уявімо, що у рамках реалізації маркетингової кампанії Ви вирішили розповсюджувати рекламну інформацію і замовити для цього розміщення зовнішньої реклами на будь-яких призначених для цього платформах. Безумовно,  гарна робоча стратегія і дієвий метод залучення нових споживачів. Проте практично на початку Ви стикається з проблемою виконання цієї задачі з точки зору законодавства.  Адже розміщення саме зовнішньої реклами потребує узгодження з міськими органами державної влади. І процес потребує ґрунтовної документальної підготовки.

І цей процес може легко затягнутися на місяці, в той час як рекламна інформація поступово втрачає актуальність,  а її розміщення вже не матиме сенсу. Саме у таких випадках замовити погодження рекламних конструкцій у Львові буде максимально простим вирішенням проблеми. Наша компанія вже давно сформулювала чіткий алгоритм дій по розробці, документальному оформленні та отриманні необхідних дозволів для розташування рекламних полотен на будь-яких призначених для цього конструкціях. І ми з радістю допоможемо Вам реалізувати цей етап маркетингової стратегії у повному обсязі.