Ви хочете щоб ваш продукт мав хороший вигляд на фото? Ми можемо не тільки покращити ваші вже зроблені фото, а і організувати спеціальну рекламну фотосесію для вашого продукту.

Дизайнерська обробка фото

Головна умова успіху проведення будь-якої рекламної кампанії – яскравий, високоякісний та унікальний візуал. Тобто всі ті зображення, що будуть використані у ході виготовлення рекламної продукції, просто зобов’язані бути найвищого ґатунку. Безумовно, це означає необхідність звернутися до професіоналів, які зможуть допомогти впоратися з цим складним завданням. Наша компанія  робить не просто “гарну картинку”, а виконує авторську дизайнерську обробку фото, проводить масштабні та камерні рекламні фотосесії та, безперечно, після ретельного відбору найвигідніших кадрів, друкує фото.

Рекламні фотосесії

Якщо раніше тематичні рекламні фотосесії –  це було щось унікальне, рідкісне та малодоступне, то зараз це вже буденність для рекламного бізнесу. І навпаки, відсутність фотографій, виконаних професіоналами, може загубити всю кампанію. Споживачі чим далі, тим стають більш вибагливими. Тому, щоб не просто зачепити їхню увагу, а й спонукати до дії (придбати продукт, послугу і т.д.), потрібні досконалі кадри. Тож необхідна також і дизайнерська обробка фото. На даному етапі фахівець у процесі роботи над кадром виявить найменші його недосконалості, виправить, відкоригує загальні властивості, зробить фото приємнішим для сприйняття. Це якщо брати стандартні канони обробки. Крім цього можуть бути додані різноманітні ефекти, фільтри, анімація та багато іншого, що буде вдало підкреслювати продукт чи послугу.

Друк фотографій

Ну і на завершення циклу – друк фотографій на сучасних надточних принтерах, які відтворюють потрібний кадр з найменшими деталями.