Логотип – це унікальний символ, який використовується компанією для поліпшення впізнаваності, розкриття її ідеї, філософії. Логотип формує цілісний образ бренду, покращує його імідж. Може бути строгим або неформальним, лаконічним або помітним, але обов’язково оригінальним і незабутнім.

Замовити розробку логотипу

Наша команда – це досвідчені дизайнери, які якісно реалізують для вас весь спектр робіт по розробці унікального логотипу для вашого бізнесу. Проте у даному випадку замовник стає напарником у виконанні роботи. Адже перед початком потрібно сформувати первинний образ емблеми на основі повної інформації про діяльність, історію створення та мету компанії.  Так зване “народження” логотипу стає певного роду легендою у кожній компанії, бо це саме той випадок, коли про смаки сперечаються. Лого має не лише відповідати сучасним тенденціям рекламного світу, а й повністю розкривати сутність бренду, бути відображенням діяльності та основних лозунгів компанії. Саме тому в рамках послуги розробки логотипу ми можемо розробити кілька варіантів. Вам буде, з чого вибрати.

Ми пишаємося результатами багаторічної практики по розробці дизайну для різних сфер і галузей (логістика, туризм, харчова промисловість, будівництво та ін). Наші дизайнери відточили свої навички і готові застосувати їх для вас.