Білборди – традиційний різновид зовнішньої реклами, який законно вважається найбільш ефективним. Адже спробуй не помітити величезне рекламне полотно, розміри якого, у порівнянні з іншими носіями, вражають – 3х6 метрів! Такий гігантський простір для втілення дизайнерських креативних ідей дозволяє з легкістю та гарантовано привернути увагу потенційного споживача. Існує декілька різновидів носіїв, на яких розміщується таке рекламне полотно.

  • Білборди — вид зовнішньої реклами у вигляді щита
  • Призматрони — рекламний носій, візуальна поверхня якого, завдяки тому, що складається з тригранних призм, що обертаються, може змінюватись.
  • Беклайти — рекламна конструкція із внутрішньою підсвіткою

Як правило, розміщення реклами на білбордах виконується на доволі тривалий строк. Враховуючи це, а також можливі погодні умови, банерне полотно друкується на високоякісному водонепроникному папері та з використанням спеціальних фарб. Завдяки цьому воно набагато довше зберігає привабливий зовнішній вигляд, не вигорає на сонці та не “пливе” під дією вологи. У нашій компанії Ви можете замовити розміщення зовнішньої реклами на білбордах найвищої якості та у будь-якій кількості. Працюємо швидко та з урахуванням дедлайнів.