Розповсюдження та грамотне розміщення рекламної кореспонденції – ключова запорука успіху. Адже виготовити яскраве оголошення, чи зробити примітну листівку замало. Потрібно, щоб її побачило якомога більше людей. Тож  серед переліку послуг нашої компанії саме розміщення реклами займає далеко не останні позиції. Якщо виокремлювати певні локації та способи поширення рекламної продукції, то слід звернути увагу на наступні.

Рекламні плакати в ліфтах

Реклама в ліфтах у Львові – має широке коло переглядів та, відповідно, залучатиме більше потенційних клієнтів. Цим же обумовлений високий рівень рентабельності, тому використовується у виконанні маркетингової стратегії доволі часто.

Розповсюдження листівок по поштових скриньках

Листівки в поштових скриньках носять персоналізований характер, за рахунок чого мають більшу вірогідність привернути увагу, аніж ті самі оголошення у людних місцях. На них гарантовано звернуть увагу, адже людина у будь-якому випадку перевіряє свою кореспонденцію. Проте і охоплення аудиторії у цього виду реклами набагато менше.

Розклейка по дошкам оголошень

Розклейка по будинковим дошкам оголошень більш актуальна при конкретизації цільової аудиторії за віковим показником, чи у разі близької локалізації об’єкту реклами.

Але зазвичай найбільш результативним є комбіноване використання всіх цих видів розміщення реклами. У такому випадку досягається максимальне охоплення потенційної клієнтської аудиторії, і як підсумок – залучення великої кількості нових споживачів і утримання та повернення клієнтів повторно.