Реклама повинна привертати увагу, запам’ятовуватися, вивіска – залучати потенційного клієнта, а брендування – бути доступним і зручним. Логотип, найменування компанії або закладу повинні бути видні здалеку. Головне, що з настанням вечора і сутінків вся ця інформація повинна залишатися яскравою, інформативною і помітною. Для всіх цих завдань унікальним і вірним рішенням будуть світлові зовнішні вивіски у вигляді коробу з підсвіткою та оклейка вітрин і авто рекламою.

Замовити виготовлення вивіски

Фасадна вивіска з назвою на стіну або двері потрібна всім видам бізнесу: магазину, перукарні, кафе, кав’ярні, школи, салону краси, сто, бібліотеки, ресторану, стоматології, тощо. Неосяжний спектр рішень щодо об’ємних вивісок багато в чому обумовлений великим вибором форми і матеріалів для їх виготовлення. Можна купити світловий короб: простий і лаконічний або фігурний з підсвіткою, що виділить на загальному фоні впізнавані обриси логотипу вашої торгової марки або назви компанії. При всій своїй простоті ціна на вивіску з підсвічуванням залежить від дизайну, розмірів і типу підсвітки. А результат, на фасаді вашого закладу, буде ефективним тільки після ретельного опрацювання.

Види вивісок:

  • з одною лицьовою стороною, як гармонійне доповнення фасадного оформлення;
  • табличка чи банер;
  • двостороння, що кріпиться перпендикулярно опорній поверхні і покриває більший сектор огляду;
  • гнутий або багатогранний бокс, максимальна свобода в реалізації самих креативних рішень.

Для створення лайтбоксів використовуються такі матеріали, як: стільниковий полікарбонат, оргскло і композити. Міцні, надійні і легкі, а головне, незамінні при виготовленні неонових вивісок. З їх допомогою можна втілити в реальність самі сміливі дизайнерські ідеї.

Вивіски з підсвіткою

Підсвічування може компонуватись люмінесцентними лампами або ж світлодіодами. Сучасні світлодіодні зовнішні вивіски при цьому дозволяють виготовляти максимально тонкі і малогабаритні рекламні конструкції з великою площею лицьових поверхонь. Також такі вивіски будуть готові для погодження у Львові або іншому місті.

Брендування та поклейка вітрин і вікон

Ми пропонуємо підготувати для вашого бізнесу не тільки зовнішню вивіску на фасаді, а і оклеїти вітрини плівкою з рекламними написами та зображеннями. Адже поклеєні вікна вашого магазину, кафе чи іншого закладу, як ніщо інше зможуть вказати клієнтам на його рівень.

Впізнаваність і помітність вітрин та вікон, рекламних щитів, вивісок, інформаційних стендів, не повинна залежати від часу доби або якості освітлення. У цьому разі незамінною стає якраз якісно опрацьована підсвітка. Вона помітна здалеку і з настанням темряви виділяється ще більше, привертаючи увагу оточуючих. Світлові короби потрібно підтримувати в хорошому стані, і при необхідності заміна постера на лицьовій стороні займе всього кілька хвилин, завдяки проробленій конструкції. Безумовно і ціни на світлові короби є їх перевагою. У кожному конкретному випадку вартість розраховується виходячи з обраних матеріалів, форми і способу освітлення, місця їх установки. У випадку переклеювання вікон – це може зайняти до декількох годин.

Оклейка авто плівкою з рекламою

Для розвитку бізнесу не менш важливо забрендувати також і ваші службові авто – таким чином ви фактично отримуєте безкоштовну пересувну зовнішню рекламу, яка дозволить клієнтам вас знайти.

Кожен може отримати саме той результат брендування, який буде оптимальним у співвідношенні ефективності і ціни. Якість наших робіт при цьому завжди залишається на висоті. Подати запит на розрахунок вартості будь яких видів зовнішньої реклами можна на нашому сайті.