Реклама повинна привертати увагу, запам’ятовуватися, вивіска – залучати потенційного клієнта, а інформаційний стенд – бути доступним і зручним. Торговий знак, найменування компанії або закладу повинні бути видні здалеку. Головне, що з настанням вечора і сутінків вся ця інформація повинна залишатися яскравою, інформативною і помітною. Для всіх цих завдань унікальним і вірним рішенням будуть світлові вивіски у вигляді коробу з підсвіткою та оклейка вітрин та авто рекламою.

Замовити дизайн та виготовлення вивіски

Вивіска з назвою на стіну або двері потрібна всім видам бізнесу: магазину, перукарні, кафе, кав’ярні, школи, салону краси, сто, бібліотеки, ресторану, стоматології, тощо. Неосяжний спектр рішень щодо вивісок багато в чому обумовлений великим вибором форми і матеріалів для їх виготовлення. Можна купити світловий короб простий і лаконічний або фігурний, що виділяє на загальному тлі впізнавані обриси символу торгової марки або назви компанії. При всій своїй простоті світловий короб вивіски буде ефективним тільки при ретельного опрацювання.

Види вивісок:

  • з одною лицьовою стороною, як гармонійне доповнення фасадного оформлення;
  • двостороння, що кріпиться перпендикулярно опорній поверхні і покриває більший сектор огляду;
  • гнутий або багатогранний бокс, максимальна свобода в реалізації самих креативних рішень.

Для створення лайтбоксів використовуються такі матеріали, як: стільниковий полікарбонат, оргскло і композити. Міцні, надійні і легкі, а головне, незамінні при виготовленні світлових коробів. З їх допомогою можна втілити в реальність самі сміливі дизайнерські ідеї.

Підсвічування може компонуватись люмінесцентними лампами або ж світлодіодами. Останні при цьому дозволяють виготовляти максимально тонкі і малогабаритні рекламні конструкції з великою площею лицьових поверхонь.

Брендування та поклейка вітрин вікон

Впізнаваність і помітність вітрин та вікон, рекламних щитів, вивісок, інформаційних стендів, не повинна залежати від часу доби або якості освітлення. У цьому незамінними стають якраз якісно опрацьована підсвітка. Вона помітна здалеку і з настанням темряви виділяється ще більше, привертаючи увагу оточуючих. Світлові короби потрібно підтримувати в хорошому стані, і при необхідності заміна постера на лицьовій стороні займе всього кілька хвилин, завдяки проробленій конструкції. Безумовно і ціни на світлові короби є їх перевагою. У кожному конкретному випадку вартість розраховується виходячи з обраних матеріалів, форми і способу освітлення, місця їх установки. У випадку переклеювання вікон – це може зайняти до декількох годин.

Оклейка авто плівкою

Для розвитку бізнесу не менш важливо забрендувати також і ваші службові авто – таким чином ви фактично отримуєте безкоштовну пересувну зовнішню рекламу, яка дозволить клієнтам вас знайти.

Кожен може отримати саме той результат брендування, який буде оптимальним у співвідношенні ефективності і ціни. Якість наших робіт при цьому завжди залишається на висоті. Подати запит на розрахунок вартості будь яких видів зовнішньої реклами можна на нашому сайті.