Чорна п’ятниця 2021: знижка 50% на рекламу – розпродаж!

black friday 2020

Листопад – це місяць коли саме час закуплятися, адже тільки в цьому місяці відбуваються такі значні розпродажі. Відкриває фестиваль шопінгу 11/11/21 – день шопінгу. Далі – п’ятниця 13 – день “містичного” зниження цін. А вже в останню п’ятницю місяця – Black Friday (Чорна п’ятниця) – день максимальних знижок, за яким слідує кіберпонеділок. 2021 року цей день припадає на 26 листопада.

Ми кожного року робимо знижки в ці дні. Наш колектив також підготував для вас неймовірні знижки на замовлення реклами!

А саме, до:

-50% на дизайн
-20% на візитки
-10% на всю поліграфію
-10% на Інтернет рекламу
-10% на зовнішню рекламу
-5% на всю іншу рекламу

Всі деталі пропозиції ви можете дізнатися у наших менеджерів залишивши онлайн заявку або навіть напряму зателефонувавши за номером на банері – для отримання акційних цін обов’язково вкажіть що ви побачили знижки на сайті. Поспішайте, пропозиція обмежена!

Нагадаємо, що чорна п’ятниця – п’ятниця після Дня подяки в США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Звичай влаштовувати розпродажі в цей день встановився ще в XIX столітті, а термін «Чорна п’ятниця» з’явився в 1966 році і спочатку використовувався в основному на Східному узбережжі США. Через те, що День подяки доводиться на четвертий четвер листопада, чорна п’ятниця випадає в проміжок часу з 23 по 29 листопада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code