Хелловін: такі знижки на рекламу, що аж моторошно

Наші солодкі 🍬 ціни чекають на тебе😈 будь першим🧟‍♂️ Хелловін 👻 близько…..Лови солодкі 🍭 знижки поки є час 🕸А ти чекаєш наших моторошних цін? 👻☠️ Дивись 👁 вони близько…. 👣 твоє серце 🫀б’ється все швидше і швидше….. Налітай, твій час спливає 🔥

Тільки в час Хелловіну знижки на будь який друк всієї поліграфії: флаєрів, візиток, календарів тощо. Для того щоб дізнатися деталі акції та замовити – зв’яжіться з нами зручним для вас способом через сайт або зателефонуйте 093 4388823 та повідомте менеджеру що ви з приводу акції на веб сайті.

Нагадаємо, що Хелловін (англ. Halloween – «навечір’я усіх святих») – святкується в ніч проти 1 листопада. Не будучи державним святом, за популярністю Хелловін поступається лише Різдву. Під час святкування Хелловіну відбувається традиційне випрошування цукерок дітьми, відвідування тематичних костюмованих вечірок, прикрашання оселі та будівель, вирізання ліхтаря з гарбуза, цукрування яблук, розведення вогнищ, виловлювання яблук з відра, розігрування, розповідання моторошних оповідок, перегляд фільмів жахів тощо. Побалуйте себе знижкою на хеллоуїнські вечірки, прикраси, костюми на Хелловін та цукерки на Хеллоуїн у продажі! У продажу є величезна кількість аксесуарів для костюмів, які дозволяють легко зібрати дешевий костюм на Хелловін за лічені хвилини.

Заощаджуйте на друці, щоб відсвяткувати Хелловін. Наші розпродажні ціни роблять дешеву поліграфію реальністю щодня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code