Офісні таблички та плакетки

Чи хочете Ви, щоб робота Вашого офісу була налагоджена? Щоб Ваші відвідувачі, знаючи мету свого візиту, могли прямо і легко пройти в той кабінет, в, який вони повинні були потрапити, а не шукали його по всьому офісної будівлі? Щоб такі дрібниці не зіпсували Вашого настрою і настрою Ваших партнерів по бізнесу, звертайтеся до нас в компанію “Admire”!

Одним з спектрів роботи нашої компанії є виготовлення табличок на замовлення, а саме табличок на двері, нагородних плакеток, подарункових дипломів і нагородних дипломів. Як приємно вручити нагородну плакетку, подарунковий диплом або нагородний диплом своєму співробітникові, який відзначився в роботі або на День народження партнеру по бізнесу, як в серйозному, так і в жартівливому тоні, а також просто другу, з яким пройшов “і вогонь і воду”. Все, що Ви вважаєте за доцільне розмістити на металевій табличці, ми зможемо виготовити в найбільш короткі терміни, якісно і точно!

Що ж таке плакетка? Це свого роду “підставка” або ж основа під табличку, на якій безпосередньо розміщується замовлена ​​Вами інформація. Це може бути логотип Вашої компанії, фотографія і інформація про людину, яка працює в офісному кабінеті, різноманітна інформативна підказка. При цьому плакетка легко кріпитися на стіну, двері, або ж на будь-яку підставку, завдяки її тримачу: коли плакетка носить нагородний, подарунковий характер, вона може використовуватися і як частина дизайну. Дуже красиво виглядає нагородний диплом, виконаний на металі із позолотою і обрамлений в дерев’яну плакетку кольору “вишня”.

Найбільш часто використовувані нами плакетки: пластикові (під дерево, камінь), дерев’яні (різноманітних порід дерева), металеві.

На обрану Вами плакетку прикріплюється металева табличка, на якій і буде розміщуватися потрібна Вам інформація.

Виготовлення табличок, як правило, проводиться з алюмінію, при цьому його товщина не перевищує 0, 7 мм. Алюміній попередньо покривається спеціальним високотемпературним покриттям, що надає табличці не тільки стійкість до високих температур плавлення при перенесенні зображення, а й легкість в обробці. Сама металева табличка може бути різного кольору: золотого, білого, синього, сріблястого і т. д., на Ваш вибір. Оригінально виглядають матові і глянцеві таблички.

Для того, щоб ми могли правильно і в повному обсязі розмістити ту інформацію на табличках, яка необхідна саме Вам, ми просимо наших клієнтів надати всю необхідну інформацію у вигляді макету (ескізу), який узгоджується і віддається в роботу.

Найбільш повну інформацію про порядок надання нами робіт по виготовленню табличок, нагородних дипломів, плакетки, нагородних плакеток, подарункових сертифікатів на металі вам зможуть надати наші менеджери.

Пам’ятаєте фільм “Чародії”, в якому невдалий відвідувач ніяк не міг знайти вихід з будівлі і так залишився в ній до святкування Нового року? Якщо Ви хочете, щоб Ваші відвідувачі завжди могли знайти ті двері, в яку треба стукати, інформацію, яка їм необхідна, і ту людину, до якого вони повинні звернутися, звертайтеся до нас: наші офісні таблички завжди вкажуть Вам і Вашим відвідувачам шлях в потрібному напрямку. Хтозна, може бути цей шлях якраз і буде шляхом до успіху Вашого бізнесу ?!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code